Püünsi küla foorum

Siin foorumis arutatakse Püünsi küla asju!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
Latest topics
» Värsked EESTI MAASIKAD www.MagusMari.ee
Registreeri Emptyby Magusmari 17.06.13 8:56

» KADUNUD KASS
Registreeri Emptyby anastassia 11.06.13 17:15

» Talgupäev 4. mail
Registreeri Emptyby Esta Järv 29.04.13 19:20

» Püünsi küla lõke muinastulede ööl
Registreeri Emptyby Maris Akkerman 11.03.13 8:45

» Rohuneeme golfi detailplaneering
Registreeri Emptyby Esta Järv 27.02.13 8:33

» Küla üldkoosolek
Registreeri Emptyby Esta Järv 22.02.13 15:57

» Ideed järgmiseks õpitoaks
Registreeri Emptyby Maris Akkerman 19.02.13 14:52

» VK trasside ehitus Püünsi külas
Registreeri Emptyby Jüri Kruusvee 11.02.13 17:16

» Esimene õpituba "Dekupaaž tehnika"
Registreeri Emptyby Joonas Pärenson 11.02.13 8:52

Püünsi küla foorum

Püünsi küla foorum - Registreerimise nõuded


Selle foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad oma parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi läbi vaadata. Seepärast pead sa nõustuma, et administraatorid, moderaatorid ja webmasterid ei vastuta siinsete postituste sisu eest ja need ei esinda nende huve.

Sul ei ole lubatud postitada sündusetuid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid, seksuaalseid või muid materjale, mis võivad olla vastuolus kehtivate seadustega. Seda eirates võid sa saada kohese ja alatise banni ja sinu interneti teenusepakkujat teavitatakse sellest. Iga postituse IP aadress salvestatakse, et aidata neid tingimusi täide viia. Sa nõustud, et webmasteritel, administraatoritel ja moderaatoritel on igal ajal õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda iga teemat, kui nad seda vajalikuks peavad. Kasutajana nõustud sa, et sinu informatsioon talletatakse andmebaasis. Ilma sinu nõusolekuta ei jagata seda informatsiooni kõrvalistele isikutele aga foorumi meeskond ei ole vastutav potentsiaalsete häkkimiste eest, mille kaudu võib infot lekkida.

See foorum kasutab küpsiseid, milles salvestatakse sinu arvutis informatsiooni. Need ei sisalda personaalset infot. E-maili aadressi kasutatakse ainult registreerimisel ja parooli muutmisel ning taastamisel.

Registreerides nõustud sa nende tingimustega.
Püünsi küla foorumis võib postitusi teha ainult oma õige nime alt. Esitatud peab olema nii tegelik ees-kui perekonnanimi. Valeidentiteedid ja hüüdnimed no keelatud. Hüüdnimede alt tehtud postitused kustutatakse. Püünsi küla foorumis on keelatud igasugune poliitiline agitatsioon ja Püünsi küla vaenulikud sõnavõtud!